wtorek, 3 lutego 2015

Przepis, który dziś Wam zaprezentuje będzie hitem w nadchodzącym sezonie gilowym. Robiąc takie hod dogi zaskoczycie bardzo pozytywnie znajomych. Na sezon gilowy musimy jeszcze troszkę poczekać dlatego bez najmniejszy problemów możecie zrobić takie pyszne hod dogi w domu. Autorka bloga opisuje, że inspiracja przyszła z amerykańskiego programu.
Przepis jest bardzo prosty, składniki również można dobrać odpowiednio do siebie. Autorka bloga "Wypieki i Rumieńce" zaproponowała nam wersje z sosem musztardowo - majonezowym. Zapewniam Was, że każdy sos się sprawdzi.. sos czosnkowy czy diabelnie pikantny :) Do przygotowania pysznych hod dogów w mundurkach będzie potrzebowali: ziemniaki (główny i zaskakujący składnik), oliwę z oliwek, kiełbaski, sałatę. sól, syrop klonowy lub miód. Czas przygotowania to zaledwie 30 minut - niestety kolejne minuty będziemy potrzebowali na ugotowanie całego dania - blogerka podpowiada, że jest to około 2 godzin. Nie mnie jednak przepis jest warto przetestowania na obiad lub spotkanie ze znajomymi :)

źródło: www.wypiekirumience.pl/przepisy/hot-dogi-w-mundurkach/


Jak Wam się podoba taka propozycja na spotkanie ze znajomymi? Mi bardzo.. uwielbiam zaskakiwać znajomych, a ten przepis jest rewelacyjny!
Polecam i życzę smacznego :)
0 komentarze